Star Wars: Battlefront 2 Sistem Gereksinimleri

0

Star Wars’ın ilk serisi güzel olmasının yanı sıra kendini beta test olarak gösterdi sayılıyor. Fakat ilk oyunun başarısından sonra çok daha iyi geliştirilmiş 2. oyun ile karşımıza çıkıyor Star Wars Battlefront serisi. Bunun için ikinci oyun olan Star Wars: Battlefront 2, birinci serisine göre daha dolu olarak karşımıza çıkıyor.

Oyun Senaryosu Heyecan Verici

Oyunun 4 saatlik senaryosunda, 6. Filmde bulunan ikinci ölüm yıldızının ( DeathStar) patlaması olayından kısa da olsa, daha öncesinden başlıyor. Seçkin olan askeri birlik lideri IdenVersio ile beraber sayısız gemi patlatılıyor ve sayısız düşman öldürülüyor ve gerilim dolu savaş başlamış oluyor. İlerleyen zamanlarda, oyun içi olan mevcut görevler kendini göstermeye başlıyor.

Frostbit gücünü her zamanki gibi ortaya koyuyor ve gölgeler, iç mekanlar, dış mekanlar, göz alıcılık, parlamalar, gezegen yüzeyleri incelendiği zaman, her şey kusursuz ve göz alıcı şekilde oyunun konseptine uygun olarak karşımıza çıkıyor. Sesler ve müziklerin karşımıza çıkması kusursuz denilecek kadar mükemmel bir seviyede yer alıyor. Teknik olarak bakıldığında her şey on üzerinden on puan alıyor.

İlk Oyuna Göre Akıcı

İlk oyunla kıyaslandığında, bu serinin daha akıcı, daha sürükleyici ve daha iyi olduğu görülüyor. Kullanılan aracın manevraları gerçeği aratmıyor ve gemiler arası dengede laf edilmeyecek kadar iyi sağlanıyor.

Oynanabilirlik Olarak Oldukça Başarılı

Star Wars: Battlefront 2 serisini çok oyunculu oynama seçeneği bulunuyor. Ayrıca yıldız savaşları filminin mevcut olan tüm içeriğini de bünyesinde barındırıyor. Haritalar görsel açıdan bakıldığında ve esneklik olarak göz kamaştırıyor. Bazı bölümlerde yer alan sivillerin çatışma başlamadan hemen öncesinde, evlerine kaçmaları, var olan atmosferi daha da gerçekçi bir hale getiriyor.

Loot Box Eksik Olmuyor

Genelde insanların canı burada sıkılmaya başlıyor. Kutu açarak, yıldızları düşürülmeye çalışılıyor. Var olan kredilerinizle karakter açma şansınız oluyor ve istediğiniz taktirde kutu da satın almak için kullanabiliyorsunuz. Kristaller ise, sadece para ile satılıyor. Ve bu kristaller kutu almak için de kullanılıyor.

Starcard Ne İşe Yarıyor?

Starcard bu oyunda, beceri sistemi bütünlüğü olarak karşımıza çıkıyor ve kutudan çıkan bu yıldız kartları, genelde ikinci veya üçüncü seviye oluyor. Tabi unutulmamalıdır ki, tek başınıza oynadığınız zaman kazanacağınız bu günlük kredilerle, çok oyunculu bir şekilde oynadığınızda kazanacağınız günlük krediler farklılık gösteriyor.

Seviyeni Bil Puanını Bil 

Oyunda mevcut olan bu mantık, diğer tüm oyunlardan farklılık gösteriyor. Gelmiş olduğunuz seviyedeki mevcut olan puanınız, siz oyunu oynamaya devam ettikçe, artmaya, yükselmeye devam ediyor. Ama şu durum farklı olarak karşımıza çıkıyor ki, kazanmış olduğunuz sınıf puanınız, oyun içerisinde göstermiş olduğunuz başarı ile doğru orantılı olmuyor.

Star Wars BattleFront 2 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Sadece 64-bit Versiyonları Windows 7 Servis Paketi 1, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci:

  • İntel işlemcisinie sahipseniz Intel i5 6600K veya daha iyisi
  • AMD işlemcisinie sahipseniz AMD FX 6350 veya daha iyisi

Ekran Kartı:

  • Eğer nVidia ekran kartına sahipseniz NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB veya daha iyisi
  • Eğer AMD ekran kartına sahipseniz AMD Radeon™ 7850 2GB veya daha iyisi

Sistem Belleği: 8 GB
Hard Disk Boş Alan: 60 GB

Tavsiye Edilen Ayarlar

İşletim Sistemi: Sadece 64-bit Versiyonları Windows 7 Servis Paketi 1, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci:

  • İntel işlemcisinie sahipseniz Intel i7 6700 veya daha iyisi
  • AMD işlemcisinie sahipseniz AMD FX 8350 veya daha iyisi

Ekran Kartı:

  • Eğer nVidia ekran kartına sahipseniz NVIDIA GeForce® GTX 1060 3GB veya daha iyisi
  • Eğer AMD ekran kartına sahipseniz AMD Radeon™ RX 480 4GB veya daha iyisi

Sistem Belleği: 16 GB
Hard Disk Boş Alan: 60 GB

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini öğrenmek için sistem gereksinimleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu website, kullanıcı deneyimini arttırmak için çerezleri kullanmaktadır. Sitemizi kullanarak bunu kabul etmiş sayılırsınız. KabulDaha Fazla Bilgi