Android İçin En İyi 5 DJ Uygulaması

0

Müzik dinlemek, her insana iyi gelir. Müzik dinlemek ne kadar iyi geliyorsa; yeni müzikler elde etmek, farklı remixler ve eşsiz yapımlara sahip olmak isteyen insanların sayısı da hiç az sayılmaz. Akıllı telefonların her işi hallettiği kanısında olan bizler; DJ programları içinde yine akıllı telefonlarımıza başvurmaktayız. Android işletim sistemi kullanan bireyler için, her kullanım seviyesine sahip kolaylıkta veya daha profesyonel kullanışlar gerektiren bir çok DJ uygulaması olduğunu biliyoruz. Gerçek zamanlı DJ olarak hissedeceğiniz, farklı müzikler ortaya çıkartacağınız ve aynı zamanda eğleneceğiniz uygulamalarla buluşmak için, yazımızın tamamına göz atın.

İşte en iyi 5 DJ uygulaması:

Cross DJ

Android kullanıcılarının yakından bildiği Cross DJ, milyonlarca indirmeye ulaşan DJ uygulamasıdır. Ritim düzenleme, BPM ölçümü, oldukça stabil bir senkronizasyon gibi birbirinden farklı özellik sunuyor. Bu başarının altında yatan güç ise; profesyonel olarak DJ yazılımları geliştirmesiyle tanınan Mixvibes şirketinin ücretli versiyonudur. Her zaman daha fazlasına kavuşabilir, en iyi kayıtları yapabilirsiniz.

FL Studio Mobile

Belçika tabanlı müzik şirketi olan Image-Line tarafından geliştirilmesiyle ön plana çıkan DJ uygulaması FL Studio Mobile, profesyoneller için uygun bir uygulamadır. Fiyatının biraz yüksek olması insanları ilk etapta düşündürürken, belli bir aşamaya geldikten sonra kesinlikle tercih edilmesi gereken özellikler ve kaliteli kullanım alanıyla dikkat çekmektedir.

djay 2

iOS platformunda kullanıcıların uzun süredir deneyimlediği ve oldukça beğenilen djay 2, Android kullanıcılarında da aynı etkiyi bırakıyor. Otomatik miksleme, looping, Spotify entegrasyonu ve tüm bunların yanında sayamadığımız birçok özel kullanım alanını ve özelliğini sunan djay 2, ilk 5’e girmeye hak kazanan uygulamalardan birisi.

DJ Studio 5

DJ Studio 5, ücretsiz DJ programları arasında en iyisi diyebiliriz. Tüm özelliklerini tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunan bu uygulama, çift sanal turntable, sayısız efekt içermesi, sample pack, müzikleri kaydedebilme özelliği, SoundCloud entegrasyonu gibi birbirinden farklı özelliklere ulaşmanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra; iRigMIX mixer’in de aralarında bulunduğu, farklı donanımlarla da uyumlu olarak çalışabilmesi de, en iyi özelliklerinden birisi.

 

Edjing

Birbirinden farklı özellikler sunmasıyla, Android kullanıcılarının her zaman ilk tercihleri arasında yer alan edjing uygulaması, SoundCloud ve Deezer’e doğrudan erişim imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra; dahili turntable, farklı efektler ve oldukça kaliteli bir DJ’lik deneyimi yaşayacağınız özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

 

Android kategorimizde paylaştığımız diğer yazıları incelemek için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu website, kullanıcı deneyimini arttırmak için çerezleri kullanmaktadır. Sitemizi kullanarak bunu kabul etmiş sayılırsınız. KabulDaha Fazla Bilgi